اعلام انزجار دانشجویان دانشگاه آزاد نور از استکبار
شناسهٔ خبر: MTczNTI

پنجشنبه - ۱۳ / آبان / ۱۳۹۵

رو در رو با شیطان بزرگ-3

اعلام انزجار دانشجویان دانشگاه آزاد نور از استکبار

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نور با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان، از امریکا و استکبار اعلام انزجار کردند.

 

به گزارش نگاه آزاد، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور همراه با اقشار مختلف مردم در شهرستان نور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان شرکت کردند.

 

این دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی و سر دادن شعارهای کوبنده مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و... خشم و نفرت خود را از استکبار جهانی فریاد زدند.

 

صدرالدین متولی در حاشیه این راهپیمایی با اشاره به اینكه 13 آبان روز سرنوشت‌ساز و مهم در تاریخ ایران اسلامی است گفت: یوم الله 13 آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار آمریکای جهان خوار از ایران اسلامی نقش اساسی داشته است.

 

رئیس واحد نور خاطرنشان کرد: 13 آبان روز مبارزه، هوشمندی، بصیرت و تبعیت جوانان این سرزمین نسبت به فرمایشات امام راحل(ره) است و روحیه استکبارستیزی و مبارزات تا زمانیکه جنایت و خیانت  آمریکا ادامه داشته باشد، همچنان به قوت خود باقیست.

 

در این مراسم ضد استکباری و پر شور، اعضای هیات رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور، همگام با سایر مردم انقلابی و ولایت مدار این شهرستان به صورت گسترده و فعال در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شرکت کردند و فریاد خشم و انزجار خود را با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، الله اکبر و... اعلام کردند.

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه