دانشگاهیان دانشگاه مازندران با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

 

به گزارش نگاه آزاد، دانشجویان و اساتید پیرو ولایت و همیشه در صحنه دانشگاه مازندران امروز همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی 13 آبان حضور حماسی داشتند.

 

دانشگاهیان دانشگاه مازندران به صحنه آمدند تا با پشتوانه ولایت و رهبری همانند سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود از ظلم و استکبار را اعلام کنند.

 

دانشجویان دختر و پسر و اساتید دانشگاه با شعارهای کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر صهیونیسم» نشان دادند که دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را با صلابت همین ملت با سال‌ها تحمل فشار ظالمان جهان و دادن خون هزاران شهید، حفاظت می‌کنند.

 

ابولفضل رحیمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: رویکرد انقلاب اسلامی مبتنی بر استکبارستیزی بوده است چراکه بنیانگذار جموری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) از همان ابتدا استکبارستیز بودند که این نمود را می توان در نطق تاریخی ایشان در واکنش به لایحه ننگین "کاپیتولاسیون" مشاهده کرد که سبب تبعید ایشان گشت.

 

رحیمی تصریح کرد: آمريكا براى ما و تمامى مستضعفين جهان حكم شيطان عظيم را دارد و ما جوانان مؤمن و متعهد در راه اسلام در برابر اين شيطان عظيم ايستاده ايم.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: عده اى بنابر منافع خود و از آنجايى كه مي‌خواهند رابطه كذاييشان با  آمريكا استوار بماند خواستار حذف شعار مرگ بر آمريكا هستند.

 

علی رضایی یکی از دانشجویان شرکت کننده در این راهپیمایی با اشاره به حضور پرشور دانشجویان و جوانان در راهپیمایی روز 13 آبان افزود: ما امروز نشان دادیم كه اين راه استكبار ستيزى همچنان باقيست و تا خون در رگهاى مسلمين و مؤمنين وجود داد اين راه همچنان استوار است.

 

وی گفت: می‌خواهیم به دشمنان ثابت کنیم که ما همیشه در صحنه هستیم و هیچ وقت در مقابل ظلم ظالم سکوت نخواهیم کرد و بدخواهان این نظام و ملت بدانند که ما هوشیار و بیداریم و اجازه نمی‌دهیم در مسائل کشور ما دخالت کنند که این واقعیت را با تسخیر لانه خبیث جاسوسی آمریکا در گذشته، همه‌ی جهانیان را به این باور و یقین رساندیم.

 

این دانشجوی علوم سیاسی بیان داشت: استعمارگران همیشه فکر می‌کنند به کشورهایی که ضعیف هستند باید ظلم کرد، ولی ما می‌خواهیم بگوییم که نه ایران ضعیف است و نه می‌گذاریم به کشورهای ضعیف ستم کنید.

 

وی تصریح کرد: دانشجویان با حضور خود در کنار سایر مردم انقلابی این پیام را به دنیا رساندند که استکبار نمی‌تواند با نفوذ به ما ضربه بزند و دانشجویان اجازه نفوذ به آنها را نخواهند داد.

 

رضایی اظهار داشت: موضوع نفوذ آمریکا خطری بسیار جدی است و ملت مسئولانی را که اجازه نفوذ به آمریکا بدهند را تحمل نخواهند کرد.

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه