اعلام ویژه برنامه‌های 13 آبان بسیج دانشجویی مازندران
شناسهٔ خبر: MTczNDM

سه شنبه - ۱۱ / آبان / ۱۳۹۵

اعلام ویژه برنامه‌های 13 آبان بسیج دانشجویی مازندران

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان مازندران برنامه‌های ویژه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های این استان در روز 13 آبان را اعلام کرد.

 

سلمان کاظمیان در گفت‌وگو با نگاه آزاد، با اشاره به اینکه 13 آبان، روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی است، افزود: این روز حماسه ساز، یادآور غیرت جوانان انقلابی آن زمان و روز خروش انقلابیون به لانه فساد و جاسوس خانه آمریکایی است.


مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان مازندران اظهار داشت: 13 آبان روز استکبارستیزی است و مسئله مبارزه، به فرموده رهبر فرزانه انقلاب یک مسئله اساسی و برخاسته از تحلیل درست و حرف درست است.


وی بیان کرد: بسیج دانشجویی به عنوان یکی از پیش قراولان جبهه مبارزه با استکبار با متابعت از مقتدای حکیم خود، همواره این روز را به خاطر داشته و جهت مجد آن برنامه‌ها وطرح‌های مختلفی را اجرا می‌کنند.


کاظمیان خاطر نشان کرد: امسال نیز دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان مازندران در دانشگاه‌های پیام نور، آزاد، علوم پزشکی بابل، مازندران، صنعتی نوشیروانی بابل و ... برنامه های متنوعی را به نمایش خواهند گذاشت.


وی به برنامه‌های روز 13 آبان که توسط دانشجویان در دانشگاه برگزار می‌شود اشاره و تصریح کرد: نمایشگاه عکس مبارزه با آمریکا در دانشگاه صنعتی بابل، پخش مستند آقای رئیس جمهور و برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه مازندران، نشست دانشجویی با حضور عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان، راهپیمایی دانشجویی 13 آبان و .... از جمله برنامه‌های روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.


مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان مازندران در پایان گفت: دانشجویان با حضور خود در این برنامه‌ها این روز ملّی را گرامی داشته و می توانند همواره نقش خود را به عنوان افسران جنگ نرم به خوبی ایفا نمایند.

 

انتهای متن/*

برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
Top
کیمیا سامانه